Home INFO Најсекси до сега: Џеј Ло во жешко бикини издание само за фановите...

Најсекси до сега: Џеј Ло во жешко бикини издание само за фановите /ФОТО/

реклама:Лето во Банско

Неверојатно секси може да се каже за да се опише како изгледа 49 годишната актерка Џенифер Лопез.

Иако веќе долги годинит таа се грижи за својот изглед и постојано вежба сепак овој период ќе се согласите дека е брутално секси, со оглед на тоа дека времето поминато во теретана таа го дуплирала заради совршената линија која што треба да ја има за новата улога во филмот кој што го снима, а глуми проститутка.

Задоволна од снимањето и од својот изглед таа ги почести фановите со фотка на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------