Home INFO Со едно видео, синот на Роналдо направи “бум” на интернет (видео)

Со едно видео, синот на Роналдо направи “бум” на интернет (видео)

реклама:G Natural

Роналдо Џуниор, син на најпознатиот фудбалер Кристиано Роналдо се приклучи на корисниците на Инстаграм.

За само еден ден, детето има скоро милион следбеници.

Роналдо Јуниор има само три објави. Прво објави едно видео, а потоа две фотографии.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------