Home ЗАБАВА Tv + Reality Со поддршка од Карлеуша, Вики ќе одлепи! Оваа популарна пејачка е новата...

Со поддршка од Карлеуша, Вики ќе одлепи! Оваа популарна пејачка е новата члека во жирито на „Ѕвездите на гранд“

реклама:Велигден со Стаф

Иако пред неколку години изјавила дека ни за 100 000 евра не би ја прифатила понудата од Саша Поповиќ да се најде во жирито на „Ѕвездите на гранд“, Дара таа одлука ја промени и според последните информации токму таа ќе биде новиот член во жирито.

Дара тогаш не била во добри односи со нејзината колешка Јелена Карлеуша и тоа била главната причина заради која не сакала ниту да размислува во тој правец.

Меѓу најинтересните моменти во новата сезона се претпоставува дека ќе бидат и честите расправии и контирања помеѓу Дара и Вики Миљковиќ, со оглед на тоа дека Бубамара често во своите изјави ја поткачува и изјавува за колешката: како таа не успеала да опстане на естрадата и дека нема што да бара во шоу бизнисот.

Секако најзабавно ќе биде кога и Карлеуша ќе се замеша во кавгите. Која од нив ќе попушти сигурно претпоставувате?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------