Home ШОУ БИЗз Балкан Викторија Бекам ужива на плажа во елитниот хотел во Црна Гора, еве...

Викторија Бекам ужива на плажа во елитниот хотел во Црна Гора, еве колку ги чини овој луксуз

реклама:G Natural

Викторија и Дејвид Бекам вчера во попладневните часови слетаа на аеродромот во Подгорица од каде се упатиле на Свети Стефан, каде престојуваат во еден од најлуксузните хотели на црногорското приморје.

Тие веднаш по доаѓањето во хотелот заминале на плажа каде што Викторија ги направи првите фотографии.

Во луксузниот ресорт во кој престојуваат Бекамови ноќевање во делукс апартман чини околу 1800 евра по лице, а пристапот до плажата е дозволен исклучиво на гостите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------