Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со розев прслук и црни латекс панталони, Адиана Лима ги разгоре своите...

Со розев прслук и црни латекс панталони, Адиана Лима ги разгоре своите следбеници

15
реклама:Лето во Банско

Откако нис целиот свет скружеа Инстаграм сторињата на Адријана Лима и нејзиниот таинствен нов дечко, убавицата повторно и возбуди своите следбеници на социјалните мрежи со нова секси фотка.

Во розев прслук и црно палто со црни латекс панталони Лима изгледа прекрасно, за што потврдија нејзините 12 милиони следбеници…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------