Home INFO Со торта во лице Џастин Бибер и го честиташе роденденот на неговата...

Со торта во лице Џастин Бибер и го честиташе роденденот на неговата жена (видео)

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

По официјалната објава минатата недела на социјалните мрежи дека официјално се во брак Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли повторно се актуелни на социјалните мрежи и медиумите.

Овој пат со честитката за роденден на Хајли и изненадувањето кое што и го приреди тој.

Имено пејачот и подготвил роденденска забава на својата сакана и се разбира торта како изненадување. Но наместо да ја послужи на маса тој и ја размачкал на лицето, на што Хејли воопшто не се налутила туку возвратила на предизвикот. Сето тоа Бибер го снимил а доколку сакате да видите како изгледала „честитката“ погледнете во видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------