Home INFO Радост за големи и мали: Симба се враќа на малите екрани! (ВИДЕО)

Радост за големи и мали: Симба се враќа на малите екрани! (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Конечно ќе излезе филмот за еден од најомилените цртани од Дизни.

Премиерата за филмската верзија на Lion King e закажана за 2019, а првиот трејлер веќе е објавен.

Одличната приказна е раскажана на нов, модерен начин.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------