Home ШОУ БИЗз Балкан Што ли ќе каже Цеца?! Анастасија Ражнатовиќ повторно со провокативни фотки ги...

Што ли ќе каже Цеца?! Анастасија Ражнатовиќ повторно со провокативни фотки ги запали фановите (фото)

реклама:Лето во Банско

Дека константно знае да го привлече вниманието кон себе на социјалните мрежи Анастасија Ражнатовиќ докажа и овој пат објавувајки нови секси фотографии од нејзиниот одмор во Дубаи.

Ова не е прв пат новата пејачка да ги израдува своите фанови со провокативни фотки, а дали нејзината мајка Цеца го одобрува ова сеуште нема коментар.

View this post on Instagram

I dreamed a dream of paradise..

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

View this post on Instagram

????????‍♀️ mermaid life ????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------