Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со задникот во танга Сандра Африка отвори сезона, фановите во транс (фото)

Со задникот во танга Сандра Африка отвори сезона, фановите во транс (фото)

12
реклама:Лето во Банско

Да ја наречеме пејачката Сандра Африка повторно провоцира и го истакна својот дзадник во преден план.

Нејзиниот Инстаграм изобилуба со фотки каде што нејзините атрибути се на мегдан така што ништо не е чудно и да ја видиме гола во ледово кое е пред нас.

За сега фановите се задоволни со нејзините нови фотки и задникот на Африка која повторно е спружена во некој хотел во Црна Гора..

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------