Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Спружена од Маледивите, Брена ги поздрави фановите (фото)

Спружена од Маледивите, Брена ги поздрави фановите (фото)

реклама:G Natural

Традиционално и овој јануари пејачката Лепа Брена заедно со нејзиниот сопруг Боба се во топлите краишта.

Тие од пред неколку дена заминаа на одмор на Малдивите па неизбежно беше од профилот на Брена на Инстаграм да се видат прекрасните пејсажи и дел од убавините онаму каде што се, а се разбира и нејзините фотки во бикини.

Дека вистински уживаат тоа може да се забележи и од фотките, а што се имаат во план да посетат и видат ќе видиме од социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------