Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Српската барбика Наташа Беквалац со луда роденденска забава во бело (видео+фото)

Српската барбика Наташа Беквалац со луда роденденска забава во бело (видео+фото)

16
Беквалац и Карлеуша
реклама:Лето во Банско

Пејачката Наташа Беквалац го прослави својот 40ти роденден со симболични 40 гости и со своите ќерки на гламурозна забава во бело.

Иако за медиумите таа има изјавено дека до сега никогаш не сакала да ги слави своите родендени сепак овој јубилеен решила да биде поразличен од сите претходни.

Со забава во бело само нејзините најблиски пријатели и соработници можеа да уживаат во гламурозната забава по тој повод.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------