Home INFO Старлетата повторно провоцира гола: Еве што се случува во тоалетот на Кендал...

Старлетата повторно провоцира гола: Еве што се случува во тоалетот на Кендал Џенер

реклама:G Natural

Семејството Кардашијан како да има вродена дарба да го привлекува вниманието на јавноста.

Овојпат фановите и медиумите се насочени кон Кендал Џенер која на социјалните мрежи објави “скокотливо видео” од својата бања.

“Технички, ова е само моето торзо” – се оправда старлетата.

View this post on Instagram

technically this is just my torso…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

who is she? @thelovemagazine @alasdairmclellan @kegrand

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------