Home INFO Стигна демант, гласините не се точни Северина не го отселила Игор

Стигна демант, гласините не се точни Северина не го отселила Игор

10
реклама:Лето во Банско

Откако повторно се актуелизираше темата за разводот на Северина и Игор кој никако да почне ниту да заврши со официјален демант се јави ПР службата на пејачката.

По гласините дека Северина пред неколку дена го отселила Игор од нејзиниот стан во Загреб изнесувајки ја неговата гардероба од таму, службата на Севе изјави дека тоа не била гардероба на Игор туку на роднина на Севе кој се вселувал во нејзина близина.

Сеуште ништо конкретно за ситуацијата со разводот.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------