Home INFO Стриптизета: Карлеуша го стопи интернетот со голиот задник

Стриптизета: Карлеуша го стопи интернетот со голиот задник

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша ги почести своите фанови со едно од нејзините најпровокативни изднија и направи хаос на социјалните мрежи.

Најголемиот дел од нејзините фотографии се провокативни, но овојпат како да се надмина.

Облечена во минијатурно парче тексас, со голиот задник во преден план, српската дива изнуди воздишки и бројни коментари од своите фанови.

Комплимент за фотографијата доби и од светски позната плејбој девојка Кармен Електра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------