Home INFO Стриптизета: Карлеуша го стопи интернетот со голиот задник

Стриптизета: Карлеуша го стопи интернетот со голиот задник

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша ги почести своите фанови со едно од нејзините најпровокативни изднија и направи хаос на социјалните мрежи.

Најголемиот дел од нејзините фотографии се провокативни, но овојпат како да се надмина.

Облечена во минијатурно парче тексас, со голиот задник во преден план, српската дива изнуди воздишки и бројни коментари од своите фанови.

Комплимент за фотографијата доби и од светски позната плејбој девојка Кармен Електра.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------