Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Строги родители: Овие правила без исклучок важат за децата на Кардашијан

Строги родители: Овие правила без исклучок важат за децата на Кардашијан

реклама:G Natural

За Ким Кардашијан и Канје Вест кружат гласини дека се многу строги родители и дека работите кај нив мора да функционираат како подмачкани.

Тие сакаат минимализам и домот им е уреден во светли бои, па затоа на нивните деца не им е дозволено играње и правење неред низ целата куќа, туку само во собата специјално направена како играчница.

Освен кога таа ќе одлучи да ги однесе децата на јавни настани, Ким сака нивната приватност да биде добро заштитена.

Ова се и другите правила на функционирање…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------