Home INFO Таа знае како тоа се прави: 10 најпровокативни летни модни комбинации на...

Таа знае како тоа се прави: 10 најпровокативни летни модни комбинации на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Со својот начин на облекување и стил кој го доведе до перфекција, Јелена Карлеуша ја понесе титулата модна икона.

Нејзиниот префинет вкус со доза на провокативност секојдневно може да се види преку фотографиите кои пејачката ги споделува на социјалните мрежи.

Денес ги издвојуваме нејзините најпровокативни летни изданија. Дел од нив се постари, но сеуште ултра модерни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------