Home INFO Тие знаат како се прават пари: Зошто Ким и Кание се повторно...

Тие знаат како се прават пари: Зошто Ким и Кание се повторно заедно?

реклама:G Natural

По потврдата дека ставиле крај на бракот, во јавноста повторно се шпекулира дека познатиот пар е повторно заедно.

Раперот и продуцент Канје Вест, наводно на своите блиски им открил дека ја обновил врската со својата сопруга Ким Кардашијан.

Медиумите почнаа да шушкаат околу наводното помирување откако Ким е видена како се држи за рака со Канје, излегувајки од забавата во чест на новиот албум на раперот.

Сепак, добро информираните тврдат дека ова е само маркетинг стратегија со помош на која се очекува новиот албум на Вест да постигне што поголема продажба на албумот во споредба со албумот на ривалот Дрејк.

-Канје на другарите рапери им кажал дека тој и Ким се повторно заедно, но сите знаат дека тоа не е вистина. Канје со вакви информации сака да го победи Дрејк во продажбата на албуми и да привлече што поголем интерес од медиумите, отркил извор близок до Ким и Канје.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------