Home INFO Топли поздрави од Малдиви: Северина никогаш позгодна! (ФОТО)

Топли поздрави од Малдиви: Северина никогаш позгодна! (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Хрватската пејачка Северина деновиве ужива на Малдиви.

Таа редовно споделува фотографии на социјалните мрежи, а не изостанаа бројните коментари од фановите.

Многумина се прашуваа со кого ужива пејачката а упатуваа и пофалби за нејзиниот изглед.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------