Home INFO Трогателна приказна од детството на Северина!

Трогателна приказна од детството на Северина!

реклама:G Natural

Ова слатко бебе на фотографијата подолу е хрватската пејачка Северина, сликана во друштво на својата мајка Ана.

Фотографијата ја има објавено на својот Инстаграм профил, а сподели и една трогателна приказна поврзана со нејзиното раѓање.

“Беше 5 месеци во кома откако се породи со мене, но преживеа и веднаш ме научи дека е подготвена и да умре за мене, исто како и јас за својот син. Ти благодарам мамо, ти благодарам за се! “ – напиша Северина под споделената фотографија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------