Home INFO Цеца откри: Еве каде ќе живеат Вељко и Богдана по свадбата!

Цеца откри: Еве каде ќе живеат Вељко и Богдана по свадбата!

реклама:G Natural

Веридбата на Вељко Ражњатовиќ, синот на мега популарната пејачка Цеца, сеуште е актуелна во медиумите.

Сите се интересираат каде ќе живеат Вељко и Богдана по свадбата, а се појавија и шпекулации дека идниот младоженец веќе купил нов стан.

Цеца ги демантираше гласините со изјавата дека нејзиниот син со сопругата ќе живее во својата куќа, каде што и му е место.

“Јас ќе живеам во Вељко и снајката во нашата куќа. А кога ќе се омажи Анастасија, таа ќе се пресели од овде” – открила фолк дивата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------