Home INFO Ви се расипа поланчот за телефон? Еве како веднаш да го поправите

Ви се расипа поланчот за телефон? Еве како веднаш да го поправите

реклама:Велигден со Стаф

Кога ќе пукне надворешниот заштитен слој на полначо,т на овој начин можете да го поправите.

Погледнете го видеото:

Save your phone charger's life with this trick!😃👍🏻 #5minutecrafts #lifehacks

A video posted by 5-Minute Crafts (@5.min.crafts) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------