Home INFO ВИДЕО: Аца Лукас на настап во делириум, пие и фрла отпушок во...

ВИДЕО: Аца Лукас на настап во делириум, пие и фрла отпушок во публика

реклама:G Natural

Контроверзното однесување на фолкерот Аца Лукас постојано е мета на коментари, а деновиве на социјалните мрежи се појави и видео од настап на пејачот кое наиде на многу коментари.

Лукас како да е во делириум свири на клавијатури, пие и пуши цигара, а во еден момент отпушокот го фрли во публиката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------