Home INFO ВИДЕО: Овој човек тврди дека доаѓа од 2045 година! Поминал на детекторот...

ВИДЕО: Овој човек тврди дека доаѓа од 2045 година! Поминал на детекторот за лаги, а еве што открива!

реклама:G Natural

Мистериозниот човек тврди дека е роден во Декември, 2019 година и дека знае многу за иднината.

Се согласил да се тестира со детектор за лаги, се со цел да им докаже на луѓето дека ја зборува вистината.

Во интервју за Apex Tv, тој тврдел дека е од 2045 година, а детекторот за лаги покажал дека ја зборува вистината.

Патникот низ времето, како што се нарекува вели дека има вграден чип во раката, и дека вонземјани слетале на Земјата во 2045 година.

На прашањето дали во иднина ќе се клонираат диносуруси, потврдил дека во 2045 веќе постојат зоолошки градини со некои видови од овие животни.

Најавил дека во истата година, претседател на САД ќе биде Јоланда Рене Кинг, внуката на Мартин Лутер Кинг.
Таа во 2045 та би имала 36 години.

Во продолжение погледнете го целото видео!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------