Home INFO Пратила покани за венчавка уште пред да биде запросена! Еве како завршила!

Пратила покани за венчавка уште пред да биде запросена! Еве како завршила!

реклама:G Natural

Сите ние секојдневно решаваме различни квизови, но секако ретко кој од нас длабоко верува во добиените резултати.

Но една девојка сериозно си го сфатила резултатот од тестот на друштвените мрежи кој и открил дека за една година ќе стапне на “лудиот камен”.

По добиениот резултат, “невестата” веднаш започнала со планирање на својот најсреќен ден, па побрзала да им испрати покани за свадба на своите пријатели, без да го извести своето момче.

Оваа приказна има лош крај.. Не е познато дали воопшто дошло до просидба, но девојката на социјалните мрежи морала да го промени својот љубовен статус во “комплицирано е”!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------