Home ШОУ БИЗз Балкан (ВИДЕО) Вака пее публиката на концерт на Северина

(ВИДЕО) Вака пее публиката на концерт на Северина

реклама:G Natural

Хрватската дива Северина објави видео на Инстаграм од нејзиниот настап на Јахорина, каде публиката во еден глас со неа ја пее песната „Добро дошао у клуб“. Таа во коментар на видеото напиша „Вака се пее на Јахорина“.
Видете и сами:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------