Home ШОУ БИЗз Трач Дали конечно го најде вистинскиот? Џеј Ло повторно со веренички прстен

Дали конечно го најде вистинскиот? Џеј Ло повторно со веренички прстен

реклама:G Natural

48-годишната пејачка уживаше на плажа покрај својот сакан, облечена во розово монокини, со природна коса и шешир.

Но, освен нејзината секси фигура, она што на сите им „падна“ во очи беше нејзиниот прстен на раката, па со тоа поттикна гласини за свршувачка.

На фотката која ја објави на Инстаграм, таа лежи на песок, потпрена на Алекс, а јасно се гледа нејзината рака со прстенот.

It’s the lil quiet moments that matter the most…????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------