Home INFO ВИДЕО: Вака се прославува зад затворени врати во домот на Лепа Брена

ВИДЕО: Вака се прославува зад затворени врати во домот на Лепа Брена

реклама:Велигден со Стаф

Кога пријатели ти се најдобрите пејачи, несомнено е дека ниту една домашна прослава не може да пројде без микрофон и одлична атмосфера.

Александра Пријовиќ, снаата на легендарната Лепа Брена објави видео од синоќешната прославата во домот на семејството Живојиновиќ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------