Home INFO Вистинска дива: Кога Лепа Брена слави роденден, тоа изгледа вака (фото)

Вистинска дива: Кога Лепа Брена слави роденден, тоа изгледа вака (фото)

реклама:G Natural

Најпознатата пејачка во регионот вчера наполни 61 година.

Познато е дека Лепа Брена обожава патувања, а со оглед на нејзината одлична материјална состојба, не е проблем да си ги оствари желбите.

Својот роденден овојпат го прослави на Флорида, каде има куќа. Друштво и правеше нејзината сестра Факета.

Пејачката објави фотографии од фарма со алигатори многумина а сликана е како држи „бебе“ алигатор во рацете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------