Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во црвено фустанче со длабоко деколте водителката Лила Филиповска повторно ги раздрма...

Во црвено фустанче со длабоко деколте водителката Лила Филиповска повторно ги раздрма фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нашата водителка Лила Филиповска важи за една од најследените јавни личности на Инстаграм па постојано објавува нови фотографии од нејзините ангажмани но и секојдневие.

Овој пат ги освои симпатиите со црвено деколтирано фустанче со кое ја најави пролетта иако е сеуште рано за неа.

Сепак водителката уживајки на сонцето сакала да ги поздрави следбениците и да им посака убав ден, во што и успеа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------