Home INFO Во црвено секси издание Цеца повторно настапи на „Пиво фест“

Во црвено секси издание Цеца повторно настапи на „Пиво фест“

реклама:G Natural

И годинава неизоставен дел од програмата на „Пиво фест“ во Прилеп беа српските музички ѕвезди а како и неколку години наназад повторно Цеца беше главната ѕвезда на манифестацијата.

Во секси црвена комбинација пеејки ги своите најголеми хитови таа ги забавуваше посетителите во Прилеп.

За оние кои што не беа погледнете дел од атмосверата низ видео и фотографиите во продолжение.

View this post on Instagram

My love???? @cecaraznatovic

A post shared by ceca best (@ceca_best_fan) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------