Home INFO Што ќе каже мама Брена? Виктор Живоиновиќ „грми“ на Ибица

Што ќе каже мама Брена? Виктор Живоиновиќ „грми“ на Ибица

реклама:G Natural

Одморите на семејството Живоиновиќ секогаш поминуваат проследени од страна на балканските медиуми.

Брена и Боба никогаш не штедат пари кога станува збор за аранжманите и дестинациите на кои што одат, но очигледно дека и нивните наследници ги следат во тоа.

Па така и нивниот син Виктор во моментов се „расфрла“ со пари и не штеди на одморот на Ибица заедно со своите пријатели.

Дека лудо се забавува покажуваат и фотографиите од неговиот Инстаграм профил со јахта, трпези и текила од 125 евра…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------