Home INFO Јелена Карлеуша води сериозна битка со здравјето, под итно мора на лечење!

Јелена Карлеуша води сериозна битка со здравјето, под итно мора на лечење!

реклама:G Natural

Лекарите и посочија на пејачката Јелена Карлеуша дека има навистина голем проблем со здравјето и дека не треба да ги занемарува нивните предупредувања.

Тие велат дека здравјето и е сериозно нарушено и итно мора да земе одмор и да оди на лечење.

Иако на првите контроли таа мислела дека не е ништо сериозно и дека се работи само за обична мигрена, потоа се констатирало дека се работи за сосема нешто друго.

Имено на Карлеуша и е оштетена половината т.е рскавицата меѓу двата вратни пршлени и се истрошени и мора под итно да оди на третман.

Она што таа итно треба да превземе е да се повлече од настапите и да мирува, на што таа не се согласува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------