Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во фустан без градник старлетата Александра Накова отвори бутик (фото)

Во фустан без градник старлетата Александра Накова отвори бутик (фото)

реклама:G Natural

Кога и да објави нова фотка предизвикува големо внимание па така старлетата Александра Накова често знае да направи хаос на социјалните мрежи.

во време на корона Накова решила да стане газдарица на бутик во родната Гевгелија па направила и големо отворање на кое се разбира таа го предизвика најголемото внимание врз себе.

Еве како изгледаше газдарицата на отворањето….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------