Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Војната продолжува! Раперот Буба Корели објави гола фотомонтажа од Карлеуша на својот...

Војната продолжува! Раперот Буба Корели објави гола фотомонтажа од Карлеуша на својот профил (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Буба Корели еден од нјпознатите рапери на балканот ја обнови војната со Јелена Карлеуша. Иако се претпоставуваше дека тие веќе се смириле сепак со последната објава на Буба очигледно не е така.

Раперот на својот инстаграм прогил објави монтирана профил слика со монтирана гола фотографија на Јелена Карлеуша и собра многу коментари од своите фанови но и од фановите на пејачката кои што велат дека можеби да раперот во овој корона период му треба внимание со оглед на тоа дека го нема во јавноста заради изолацијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------