Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во танга бикини Шакира сеуште неодолива (фото)

Во танга бикини Шакира сеуште неодолива (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Заводливата колумбиско-американска пејачка Шакира е повторно актуелна во медиумите. Таа има нов хит но и единствени хит бикини кои ги дизајнирала нејзина пријателка по идеја на пејачката.

Дека Шакира е сеуште неодолива и секси говори и сликата која што пејачката ја сподели на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------