Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во Титл весело и растресено, се породи сестрата на Богдана снаа на...

Во Титл весело и растресено, се породи сестрата на Богдана снаа на Гоца Божиновска (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Естрадни гости, роднини и пријатели вчера се собраа во Титл покрај базенот на невестата да се прослави раѓањето на новиот внук на пејачката Гоца Божиновска.

Сестрата на Богдана снаата на Цеца, Бојана Родиќ, која е снаа на пејачката Гоца Божиновска и избраничката на нејзиниот син Мирко Шијан, се породи и го роди својот син Зоран.

Веселбата траеше до раните утрински часови а еве дел од таму…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------