Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вода стои Севе вежба! Секси Северина во теретана (фото)

Вода стои Севе вежба! Секси Северина во теретана (фото)

реклама:G Natural

Дека згодното тело треба да се одржува покажа и хрватската пејачка Северина која со фановите сподели фотка каде што таа вежба во сала некоја боречка вештина.

Веднаш доби околу 50 000 лајкови и куп коментари дека навистина ги изненадила.

Кога Севе вежба тоа изгледа вака!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------