Home INFO Задникот на Дуа Липа полн со целулит го заобиколи светот (фото)

Задникот на Дуа Липа полн со целулит го заобиколи светот (фото)

фото: Инстаграм
реклама:G Natural

За време на изминативе неколку месеци веројатно сите заради седењето дома и пандемијата качивме по некое кило и тоа е оправдано. Но веројатно не е оправдано кога си јавна личност и имаш 25 години да шеташ со разголен задник полн со целулит.

Пејачката Дуа Липа во моментов е во Мексико заедно со своите пријатели и дечкото и ужива на плажа. Но иако постојано се трудела со разни креми да ги покрие недостатоците сепак папараците успеале да ја начекаат додека излегув од вода и да го фотографираат нејзиниот задник полн со целулит.

Оваа фотка многу нема да ја израдува пејачката па веројатно ќе се потруди овој вишок за брзо време да го отстрани.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------