Home INFO Заработува 250 000 евра за еден час! Само Парис Хилтон го може...

Заработува 250 000 евра за еден час! Само Парис Хилтон го може ова!

реклама:Велигден со Стаф

На некој, едноставно му “врнат” пари. Најдобар доказ за ова е американската џет-сетерка Парис Хилтон.

Наводно, таа за четири ноќи на Ибица заработува неверојатни 2 милиони евра и тоа само за да стои и да глуми дека е диџејка.

Како што наведуваат британските медиуми, богатата наследничка која веќе неколку години „работи“ како диџејка , за еден час добива по 250.000 евра.

Иако сите се убедени дека таа во најмал случај ги врти плочите, а многу повеќе позира зад диџеј пултот, Парис го освои сонот на многу млади луѓе а тоа е да не работи ништо а да заработува неверојатни суми.

View this post on Instagram

#QueenOfTheNight ????????????????????????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------