Home INFO Зетот се истакна: Еве што и подари славниот фудбалер на Цеца

Зетот се истакна: Еве што и подари славниот фудбалер на Цеца

реклама:Лето во Банско

По повод роденденот на младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ, нејзиното момче, фудбалрерот Немања Гудељ, го посети нејзиниот семеен дом и се запозна со нејзиното семејство.

Немања ја воодушевил мајката на Анастасија, фолк пејачката Цеца, а со еден гест успеал и да ја расплакал за време на нивното прво запознавање во вилата на Дедиње.

Наводно, Немања и подарил фотографија на која позираат Анастасија и нејзиниот татко Аркан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------