Home INFO Згоден и талентиран, ова е новото момче на Северина (фото)

Згоден и талентиран, ова е новото момче на Северина (фото)

реклама:G Natural

Нејзиниот приватен живот со децении е на мета на медиумите.
Северина честопати е поврзувана со мажи од различни профили.
По разводот со Игор Којиќ, хрватската пејачка се почесто е во друштво на својот долгогодишен пријател и соработник.

Станува збор за музичкиот продуцент Филип Милетиќ, со кого пејачката соработува веќе десетина години.

Се шпекулираше дека Филип пред извесен период поради Севе ја раскинал својата веридба, а несомнено е дека тие двајца се повеќе време поминуваат заедно.

Северина неодамна изјави дека со Филип се само добри пријатели, но се чини дека не станува збор само за пријателство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------