Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Животински принт за супер ден, Северина ги изненади фановите со изглед како...

Животински принт за супер ден, Северина ги изненади фановите со изглед како тигрица (фото)

реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина важи за една од нај стилизираните пејачки на балканот која секогаш е во тек со модата и модните новитети.

Овој пат Севе ги изненади своите следбеници на Инстаграм со фотка каде што има црна маска и комплет со животински принт, за што доби куп одлични комнтари…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------