Home INFO Зошто имаше потреба од присуството на оваа старлета на Оскарите?

Зошто имаше потреба од присуството на оваа старлета на Оскарите?

реклама:G Natural

На синоќешното доделување на наградите на Американската филмска академија се појави и старлетата Блек Чајна а многумина беа изненадени со нејзиното присуство на ваква престижна манифестација.

Чајна се прослави по врската со братот на Ким Кардашијан, Роб, со кого има и дете.

„Кој ја повика Блек Чајна“, „Чекај, Блек Чајна на Оскари…ЗОШТО??“, „Што бара таа на доделувањето“ вакви и слични коментари вчера ја преплавија социјалната мрежа.

Јавноста е едногласна дека луѓе кои немаат допирни точки со филмската уметност, особено некој од реално шоу, нема потреба да се меша во вакви настани.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------