Home INFO Аца Лукас :Лизнете ја фотографијата да проверите дали е дрога

Аца Лукас :Лизнете ја фотографијата да проверите дали е дрога

реклама:G Natural

Јавноста веќе е навикната на гласините дека фолк пејачот Аца Лукас консумира наркотици.

Неодамна на социјалните мрежи се појави фотографија на која пејачот лежи а покрај него стои кесичка со бел прав.

“Што не викнете полиција за високотехнолошки криминал, зошто и како некој ми кради мои приватни фотографии? Секако дека фотографијата е моја. Види, дрога никогаш нема да видите кај мене на фотографија, зошто дрога нема. Нема да се правдам никому, не ме интересира. Што ме нападнавте сите, како ајкула брод? Ме нападнаа за моја приватна фотографија, можам да сликам што сакам. Нека ја лизнат фотографијата, па нека проверат дали е дрога!”, вели Лукас во изјава за српски Телеграф.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------