Home INFO Ова е најпровокативното издание на Јелена Карлеуша за изминатава година

Ова е најпровокативното издание на Јелена Карлеуша за изминатава година

реклама:G Natural

Српската пејачка жари и пали како на своите настапи, така и на социјалните мрежи.

Се чини дека оваа фотографија на пејачката е нејзиното најсекси издание за 2019.

Освен доколку не не изненади со дополнителна фотографија следниве седум дена.

Јелена Карлеуша во улога на бабамразица!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------