Home INFO Агонијата на Јелена Карлеуша продолжува: Два дена пред смртта на мајка си,...

Агонијата на Јелена Карлеуша продолжува: Два дена пред смртта на мајка си, добила барање за развод

реклама:G Natural

Најголема утеха на Јелена Карлеуша во деновите по смртта на нејзината мајка Дивна бил сопругот Душко Тошиќ.

Курир Старс екслузивно дознава и пренесува дека токму трагичната смрт на Дивна го спречила фудбалерот да се разведе, со оглед на тоа дека два дена пред нејзината смрт и испратил на Јелена барање за спогодбен развод на бракот.

Извор близок на Тошиќ за Курир открил дека по секс скандалот на неговата сопруга, Душко имал намера да и прости се со цел да го сочува семејството, но чашата ја прелиле објавените пораки кои Карлеуша наводно му ги испраќала на Огнен, а во кој тврди дека сака да се разведе, но ќе мора да почека тој да направи грешка.

Според Курир, Јелена го добила барањето за развод на 1 ви Март. Била шокирана и веднаш му се јавила на Душко и барала објаснување од него.

Целата вест прочитајте ја ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------