Home INFO Ќерката на Наум Петрески прв пат во јавност со своето бебе /ФОТО/

Ќерката на Наум Петрески прв пат во јавност со своето бебе /ФОТО/

реклама:G Natural

По месец дена од породувањето Анастасија Петреска ќерката на пејачот Наум Петрески на своите фанови на интернет им ја покажа својата ќеркичка.

Имено таа и Владимир Поповски станаа прв пат родители пред месец дена, а во нивното семејство сеуште се слави и пее.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------