Home INFO Актерот Жан Клод Ван Дам со видео поддршка и поздрав за Драгана...

Актерот Жан Клод Ван Дам со видео поддршка и поздрав за Драгана Мирковиќ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони многу прати кажале и објавиле дека се добри пријатели со актерот Жан Клод Ван Дам.

Овие денови на изолација сите наоѓаат начин да бидат во комуникација со своите пријатели преку социјалните мрежи. Имено Драгана на својот профил на Фејсбук ја сподели со своите фанови видео пораката која актерот Ван Дам и ја испратил во знак на поддршка и поздрав за неа и нејзиното семејство:

Таа напиша:
– Вистинските пријатели наоѓаат начин да пружат поддршка и кога тоа е невозможно. Ти благодарам од срце, драг пријателе – напишала пејачката во постот со видеото, во која Ван Дам вели:
– Тони и Драгана, ви благодарам од срце за цела оваа поддршка сите овие години. Јас сум голем почитувач на вашата музика и вашето семејство. Бакнеж за вас, ми недостигате. Наскоро ќе бидеме заедно.
Бакнеж за вашето семејство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------