Home INFO Џими Мицевски сопругот на Анета „Молика“ се огласи на Фејсбук

Џими Мицевски сопругот на Анета „Молика“ се огласи на Фејсбук

реклама:G Natural

Откако вчера доби пресуда на 2,5 години затвор и изминатите 24 часа за тоа известија сите наши портали, сопругот на Анета од групата „Молика“, Џими Мицевски се огласи на Фејсбук.

Еве што тој напиша во својот пост:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------