Home ШОУ БИЗз Трач Александра и Филип Живоиновиќ во љубовен занес на јахта во Црна Гора

Александра и Филип Живоиновиќ во љубовен занес на јахта во Црна Гора

реклама:G Natural

Филип Живојиновиќ, посинокот на Лепа Брена и синот на Боба Живојиновиќ заедно со својата венчана сопруга Александра Пријовиќ, после свадбата во Белград, сега летуваат во Црна Гора, и тоа на една луксузна јахта која плови со хрватско знаме.

Се претпоставува дека грижната Лепа Брена јахтата ја изнајмила од некој нејзин пријател Хрват.

Папараците успеаа да ја фатат вљубената двојка како разменуваат нежности, а извори блиски на парот тврдат дека тие едвај чекаат да станат родители.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------